KURUMSAL

Biz Kimiz?

Öz-Acar İnşaat Müteahhitlği her geçen yıl çalışma ekibini büyüterek güleryüzlü hizmet vermeye devam etmektedir. Müşterilerine en iyiyi sunmak, memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilen “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu, kurulduğu günden bugüne, Öz-Acar ile çalışmayı seçmiş hiçbir müşterisiyle sorun yaşamamıştır.
Müşterileri ile arasındaki bu bağımlılığın temelinde güleryüzlülük ve güvene dayalı iş birlikleri yatmaktadır.
Değişen teknolojik şartlar, sektörel gelişmeye ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Öz-Acar olarak her geçen gün ürünlerimize dönemin şartlarına uygun yenilikler ve ekonomik çözümler eklemekteyiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilen bir kurum olmak bununla birlikte çalışmalarımızı yenilikçi ve ekonomik çözümler doğrultusunda hazırlayarak İnşaat sektörü içerisinde Öz-Acar markamızı en iyi şekilde temsil etmektir.

Vizyonumuz

Öz-Acar, İnşaat sektöründeki hizmetlerini toplumsal sorumluluk bilinciyle müşterilerimize ekonomik ve yenilikçi ürünler ile profesyonellik çerçevesinde yürüterek İnşaat sektöründe marka olabilmeyi başaran Öz-Acar tüm Türkiye’de örnek bir kurumdur.